Loading...

P

anele dekoracyjne, których producenta jesteśmy dystrybutorem, to nie tylko styl, ale również dbałość o środowisko naturalne. Wyprodukowane wyłącznie z naturalnych komponentów, których głównym składnikiem jest gips, są w 100% przyjazne dla środowiska oraz ludzi. Nie zawierają żadnych toksycznych substancji.

W naszej ofercie znajdziesz panele dekoracyjne zarówno do nowoczesnych wnętrz jak również do pokojów dziecięcych. Przełam klasyczny wygląd prostych ścian, przestrzennymi panelami 3D marki Loft Design System.Loft Design System to opowieść o tym jak idea włoskich projektantów zmienia sie w coś co tworzy nowy - trzeci wymiar. Wszystko to podane jest w pieknej i hipnotyzującej postaci co czyni spędzanie czasu w tych wnętrzach prawdziwą przyjemnością.

Trójwymiarowy styl. Taka forma podnosi jakość tworzonych przestrzeni. Panele 3D to nie zwykłe dekoracje, dzięki nim stworzycie z płąskiej powierzchni dzieło sztuki. To doskonały pomysł dla ludzi, któzy cenią dobry styl.

Dekoracyjne panele Loft Design System są efektem intensywnej pracy włoskich projektantów. Dzięki typowej naturalnej elegancji idącej w parze z włoska odwagą do tworzenia niekonwencjonalnych wzorów, można stworzyć stylowe wnętrze.