Loading...

E

legancja, ciepło, naturalność. Coraz więcej ludzi pragnie utrzymać swoje wnętrza harmonizując je z naturą. Przykłądem takich projektów jest zastosowanie drewna. Nic tak nie ociepla wnętrz i nie kontrastuje z coraz częściej surowymi materiałami wykończenia jak drewno. Stosowanie naturalnego drewna wiąże się niestety z niedogonościami. Szczególnie w łązienkach gdzie drewno narażone na wodę może ulegać zagrzybieniu. Nie umiejętna konserwacja doprowadzić może także do zniszczenia materiału.

Doskonałym rozwiązaniem staję się coraz popularniejsze zastosowanie płytek drewnopodobnych, produkowanych przy udziale najnowszych technologi. Ich struktura i barwa jest niemalże idealnie zbilożona do naturalnego drewna. Płytki takie cechują się odpornością na zabrudzenia, wilgoć oraz ścieranie. Właściwości te, zaraz obok wszechstronności zastosowanie powoduję coraz wyższą popularność tego rozwiązania.

Oferowane przez nas płytki drewnopodobne, należą do jednych z najlepszych na rynku, idealnie imitują egzotyczne gatunki drewna jak i pospolitych drzewostanów. W naszej ofercie znajdą Państwo imitacje desek drewnianych postarzanych, bielonych, jak i wysokogatunkowych parkietów. Szeroka gama kolorystyczna i wymiarowa sprawia, iż nasze produkty znajdą zastosowanie nawet w najbardziej wyszukanych wnętrzach.